oferta

Sprawdź, co możemy Ci zaproponować, żebyś mógł rozwijać swoją firmę.

Czym się zajmujemy?

Strony internetowe

Podstawowy motor napędowy Twojej firmy

Po co?

Aby Twoja firma była wiarygodna lub po to, żeby dzięki dobrze widocznej stronie www klienci mogli do Ciebie docierać. Ok. 90% osób, chce sprawdzić opinie i stronę www danej firmy przed podjęciem współpracy.

Twój wkład

To zależy od Ciebie. Jeśli znajdziemy o Twojej firmie informacje w internecie, to możemy Cię praktycznie nie angażować w realizację. Czekasz po prostu na gotowy produkt. Jeśli z własnej woli chcesz uczestniczyć czynnie w procesie realizacji i masz na to czas – też dobrze! Realizacja trwa czasami 2 tygodnie, a czasami 1.5 miesiąca. Wszystko jest zależne od typu strony, który mamy wykonać.

Ukryte koszty?

Nie interesuje Cię nic, poza utrzymaniem swojej domeny i miejsca na serwerze. Nie ma ukrytych kosztów. Za stronę rozliczamy się RAZ.

Wsparcie

Nie zostawimy Cię na lodzie z czymś nowym. Możesz liczyć na naszą pomoc po realizacji.

Pozycjonowanie stron

Kiedy strona zamienia się w handlowca

Po co?

Cel pozycjonowania? Twoja witryna pojawia się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google po wpisaniu konkretnej frazy, np. remonty Wrocław. Im szybciej można Cię znaleźć, tym więcej klientów będziesz mieć. Klienci oczekują wygody.

Jak szybko?

To zależy od historii Twojej strony. Czasem wynik uda się osiągnąć w kilka tygodni, a czasem w kilka miesięcy.

Cena?

To zależy od tego, czy Twoja konkurencja się pozycjonuje, czy korzystałeś już z takiej usługi, od tego w jakiej branży pracujesz. Czynników mających wpływ na cenę jest wiele.

Rozliczenie?

W formie miesięcznej. Pozycjonowanie to dość mozolny proces, który wymaga przynajmniej kilku miesięcy porządnej pracy.

Wizytówka Google

Opis działalności, lokalna widoczność firmy

Po co?

Wizytówki Google optymalizuje się, żeby zwiększyć zasięg lokalny firmy. Trochę jak pozycjonowanie, tylko na mniejszą skalę. Sporo czynników ma wpływ na wysoką pozycję wizytówki Twojej firmy w Google.

Jak szybko?

Po optymalizacji należy poczekać od kilku dni do kilku tygodni na efekt.

Ukryte koszty?

Brak. Wizytówka jest w 100% Twoją własnością.

Rozliczenie?

Analogicznie, jak przy stronie www – jednorazowo.

Social Media

Nawiąż więź społeczną z klientami

Po co?

To zależy. Można przeprowadzić kampanię sprzedażową (nastawiona stricte na pozyskanie klientów) lub PRową (masz już klientów, ale chcesz polepszyć swój wizerunek). Możliwości jest wiele.

Jak szybko?

Od razu. Posty umieszczamy w ciągu kilku dni od podjęcia współpracy. Jeśli w kampanii trzeba użyć budżetu na promocję, to należy poczekać kilka dni na efekt.

Ukryte koszty?

Brak. Wszystko jasno przedstawiamy. Jeśli posty mają być promowane (facebook, czy instagram chcą pieniędzy za zwiększanie widoczności Twojej firmy) to płatność dzielimy na nasze wynagrodzenie i budżet danego portalu.

Kontrola?

Nie robimy nic bez Twojej wiedzy. Zanim cokolwiek opublikujemy musimy mieć Twoją zgodę. Wystarczy zwykłe „akceptuję” w wiadomości mailowej.

Video marketing

Opowieść o Twojej firmie

Po co?

To jak reklama w telewizji. Wolisz obejrzeć statyczny obraz z danymi kontaktowymi, czy obejrzeć film i posłuchać historii danej firmy opowiadanej przez profesjonalnego lektora? Odpowiedź jest prosta – FILM! 

Jak szybko?

W ciągu miesiąca od Twojej wpłaty. Wideo należy odpowiednio zmontować, a i lektor nie wykona swojej roboty na pstryknięcie palcem. Wynajęcie studia nagraniowego, dobór tekstu, odpowiednie przygotowanie – to wymaga czasu.

Ukryte koszty?

Brak. Od razu wiesz z jaką inwestycją masz do czynienia.

Rozliczenie?

Jednorazowe. Wycena jest indywidualna zależna od branży.

Hosting

Stronę www trzeba gdzieś „zaparkować”

Po co?

Hosting to nieodłączna część strony www. Strona internetowa jest, jak samochód. Jak już go kupisz, to musisz gdzieś go parkować. Hosting jest swojego rodzaju „parkingiem” dla stron internetowych.

Zawartość?

Hosting to domena (adres WWW twojej strony), serwer (miejsce, w którym trzeba umieścić pliki strony) oraz najczęściej certyfikat SSL (do ochrony strony).

Czy muszę u Was?

Absolutnie. Nie zmuszamy Cię do utrzymywania strony na naszych serwerach. Jeśli chcesz, możesz samodzielnie wykupić swój hosting. Mało tego! Wyślemy Ci instrukcję, jak to zrobić, a jeśli coś będzie niezrozumiałe pomożemy telefonicznie.

Rozliczenie?

Roczne. Płacisz raz w roku za domenę, serwer i ewentualny certyfikat SSL.

Warto również wiedzieć, że…

Zajmujemy się też usługami graficznymi związanymi z identyfikacją wizualną firm. Jeśli potrzebujesz logotypu, papieru firmowego, wizytówek lub innych materiałów związanych z wyglądem Twojej firmy, to możesz zgłosić się do nas.

Po co mi w ogóle ten marketing?

ZYSK

Dobry marketing to dobra widoczność. Zatem dobra widoczność to napływ klientów.  Jeśli Twoim celem jest zwiększenie ilości zapytań od zdecydowanych klientów to dobrze trafiłeś.

BEZPIECZEŃSTWO

W niepewnych czasach warto czuć się bezpiecznie.  Jeśli zadbamy o to, aby Twoja firma miała płynność zleceń lub komfort ich wyboru – zadbamy tym samym o Twoje poczucie bezpieczeństwa.

PRESTIŻ

Niech Twoja firma stanie się marką z prawdziwego zdarzenia. Nie bądź kolejną firmą o nudnej nazwie z oklepanym wizerunkiem. Bądź kimś wyjątkowym w oczach klienta – ma się on z Tobą identyfikować.