Skontaktuj się z nami

Po prostu daj znać, czego potrzebujesz 🙂

Godziny

9:00 – 15:00

Możesz też napisać do nas używając poniższego formularza:

FAQ

Często zadawane pytania

Dlaczego akurat Ad Vision?

A dlaczego nie? Oczywiście to żart 🙂

Często wygrywamy dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz dzięki temu, że jesteśmy niewielką firmą. Nie jesteśmy korpo, kilkuosobowy zespół specjalistów w swoich dziedzinach – z nami, masz pewność że jesteśmy skupieni na Twoim sukcesie.

Czy muszę zarezerwować dużo swojego czasu, kiedy podejmuję z Wami współpracę?

Wręcz przeciwnie. Każdą naszą realizację przeprowadzamy z Twoim minimalnym zangażowaniem. Np. budowanie strony www możemy ograniczyć do 2-3 wiadomości mailowych.

Czy muszę sam dostarczać wszystkie materiały np. do budowy strony internetowej?

Jeśli będziemy w stanie znaleźć jakiekolwiek informacje o Twojej firmie w internecie, to poradzimy sobie. Copywriter na podstawie podstawowych informacji o Twojej firmie przygotuje profesjonalne teksty zachęcające Twojego klienta do skorzystania z Twoich usług. Jeśli Twoja firma jest dopiero założona i nie ma absolutnie żadnych informacji w internecie o niej – wystarczy, że powiesz nam (lub napiszesz) kilka zdań o swojej ofercie i w jakiej branży działasz. 

Co, jeśli potrzebuję wsparcia po realizacji?

Dzwoń. Pisz. Wysyłaj gołębia pocztowego 🙂 

Nigdy nie zostawimy Cię na lodzie. Jesteśmy od tego, żeby pomóc, wytłumaczyć lub zrobić coś za Ciebie.

Czy zakupione u Was produkty i usługi są moje?

Tak. W przeciwieństwie do innych agencji marketingowych oddajemy po wykonaniu nasze produkty w Twoje ręce, co oznacza, że jesteś ich właścicielem.