Sprawdź efekty naszych działań

Nie zaspamujemy Cię nic nie znaczącymi cyframi,ROASami i zmanipulowanymi wynikami, jak wszyscy, tylko przedstawimy Ci, jak realnie zmieniliśmy życie przedsiębiorców, z którymi współpracujemy. Przygotuj się na czytankę, ale tę z gatunku przyjemnych 🙂

Mekam Meble

Producent mebli / stolarz meblowy

Wdrożyliśmy marketing w ujęciu holistycznym. Pomogliśmy w zwiększeniu transparentności i wiarygodności firmy oraz podjęliśmy szereg działań mających na celu pozyskanie nowych klientów z rynku lokalnego.

Wzrost interakcji – 51.1%

Wzrost wyświetleń – 180%

Dotarcie do potencjalnych klientów – 550 osób miesięcznie

IRIS MEBLE

Stolarz meblowy

Prestiż firmy i komfort wyboru klientów. Na tym zależało naszemu kontrahentowi. Wzięliśmy się za zbudowanie porządnej strony internetowej oraz optymalizację profilu Google Moja Firma Sprawdź, czy udało nam się spełnić oczekiwania.

„Pokonani” konkurenci z branży – 10 firm

Dotarcie do potencjalnych klientów – 320 osób miesięcznie

Przewidywana pozycja na mapach – 1

Sab Schody

Producent schodów i balustrad

Skupiliśmy na zbudowaniu zasięgu lokalnego. Właściciel chciał nieco polepszyć swoje obecne zasięgi i pozyskiwać nowe zapytania.

Pokonani konkurenci – min. 5

Miejsce na twoją firmę 🙂

Dowolna branża

Jeśli masz zamiar zacząć rozwijać swoją firmę, zyskać większy prestiż, pozyskać większą ilość klientów lub po prostu… zarabiać na swojej działalności więcej przy mniejszym zaangażowaniu – odezwij się.

Przestań zamulać

Nie szukaj wymówek

Ogarniemy Twój wizerunek i doprowadzimy nowe zapytania tak, żeby polepszyć komfort w Twojej firmie. Nie musisz angażować swojego czasu.